Aby wyświetlić w przeglądarce panoramę interaktywną konieczne jest zainstalowanie tak zwanego plugina. Plugin, za pomocą którego możliwe jest wyświetlenie tej panoramy możesz wskazać w dolnym prawym rogu jej okna. Jeśli w twoim komputerze nie zainstalowano odpowiedniego plugina, przeglądarka zaproponuje jego zainstalowanie.

Do niedawna za najlepszy plugin do wyświetlania panoram powszechnie uznawano program QuickTime'a firmy Apple (od niego pochodzi skrót QTVR - quick time virtual reality). Jego zaletą jest dość duża liczba różnych zastosowań, a największą wadą duży rozmiar (około 20MB).

Od pewnego czasu zdecydowanie najlepszym pluginem do wyświetlania panoram jest DevalVR. Zapewnia on najlepszą jakość, a jednocześnie jest bardzo mały (zaledwie 250 kb). Wszystkich oglądających moje panoramy bardzo zachęcam do jego zainstalowania. Program jest stabilny i bezpieczny.

Wszystkie panoramy w mojej witrynie można wyświetlić za pomocą DevalaVR oraz QuickTime. Znaczna część panoram może być dodatkowo wyświetlona za pomocą Javy, Flasha oraz SPi-V.