Oferta

Specjalizuję się w przygotowywaniu panoram sferycznych bardzo wysokiej rozdzielczości wyświetlanych z plików o rozmiarach około 23 000 x 11 500 lub 35 000 x 17 500 pikseli (standardowe panoramy mają rozmiary około 5 000 na 2 500 pikseli). Panoramy częściowe (nie prezentujące pełnej sfery - np. sklepienie z wyjątkowymi freskami) wykonuję w jeszcze większej rozdzielczości. Dzięki specjalnej technologii dzielenia pliku źródłowego na wiele małych kawałków, tak wielkie panoramy mogą być bez problemu wyświetlane w Internecie.

Przygotowuję również na zamówienie pojedyncze panoramy sferycznie, a także wirtualne wycieczki po muzeach, miejscowościach, hotelach, pensjonatach oraz innych ciekawych miejscach. Składają się one z połączonych ze sobą panoram sferycznych, a także wywoływanych z ich wnętrza zdjęć powiększeń detali (np. eksponatów w muzeum) oraz ich opisów.

Zdjęcia do panoram przygotowuję z wykorzystaniem techniki hdr, pozwalającej wyeliminować nadmierne różnice oświetlenia pomiędzy różnie oświetlonymi fragmentami. Dzięki temu możliwe jest np. wyraźne pokazanie na tej samej panoramie zarówno ciemnych wnętrz jak i widoku za oknem.

Złożone prezentacje przygotowuję we flashu. Pojedyncze panoramy mogą być wyświetlane dodatkowo za pomocą pluginów Java, QuickTime, DevalVR oraz SPiV.

Przygotowuję prezentacje gotowe do opublikowania w Internecie oraz w postaci pliku exe, który może być wygodnie rozpowszechniany na płycie CD.

Kontakt:
Jan Zięba
e-mail:
telefon: 505865077